Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile taşınma işlemlerinizi tecrübeli personelimiz ve modern araçlarımızla sigortalı olarak gerçekleştiriyoruz. Son yıllarda en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerden olan Evden Eve Nakliyat işlemleri öncesinde eşyalarınızı Nakliyat Sigortası kapsamına alıyoruz.

Evden Eve Nakliyat hizmeti bu konuda deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gereken işlemlerden oluşmaktadır. Bilinçsizce yapılan olan taşıma işlemlerinde eşyalarınız zarar görebilir.

Asansörlü Taşımacılık
Asansörlü Taşımacılık özellikle yüksek katlı binalarda bulunan konutlardaki eşyaların güvenle nakliye araçlarına indirilmesi için ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Bu hizmett özel Yük Asansörü ekipmanları yardımıyla gerçekleştirilir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat işlemlerini gerçekleştiren personelin tecrübeli olması en önemli unsurdur. Tecrübesiz kişilerce yapılacak olan Aasnsörlü Ev Taşıma işlemlerinde eşyalarınızın zarar görmesinin yanı sıra yaralanmalarda meydana gelebilmektedir.

Bursa Ev Taşıma Ekspertiz
Ekspertiz
Taşınma hizmeti öncesinde ilk yapılması gereken işlem Ekspertiz işlemidir. Evden Eve Nakliyat Ekspertiz işleminde taşınacak eşyalar, eşyaların alınacağı konut, bulunduğu yer ve sevk edileceği bölge hakkında inceleme yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat hizmeti öncesinde yapılan Ekspertiz işleminde Eşya Miktarı, Nakliye Aracı Kapasitesi, Personel Sayısı ve diğer detaylar belirlenerek fiyatlandırma yapılarak bilgilendirilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Planlaması
Planlama
Evden Eve Taşımacılık işlemleri öncesinde yapılacak planlama da hem size hem de firma iş programına uygun zaman belirlenmektedir. Ayrıca işlemler için gereken personel sayısı ve nakliye aracı kapasitesi de en önemli unsurlardır.

Plansız olarak yapılan taşıma işlemlerinde eşyaların zarar görmesinin yanı sıra yaralanmalara sebep olabilecek kazalar yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri durumlarla karşılaşmamak için hizmet alacağınız firmanın planlama yaptığından emin olmalısınız.

Ambalajlama
Ambalajlama
 Evden Eve Nakliyat işlemlerinin en önemli detayı olan Ambalajlama hizmetinde taşınması gereçekleştirilecek eşyaların tümü özel ambalaj malzemeleri ile sarılmalıdır.

Taşınma hizmeti öncesinde eşyalarınızın ambalajlanmaması işlemler esnasında çizilme, kırılma gibi olaylarla karşılaşılması kaçınılmazdır. Hizmet alacağınız firmanın eşyalarınızı ambalajlayacağından emin olmanızı öneririz.

Paketleme
Paketleme
 Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık hizmetinin ayrılmaz parçası olan Eşya Paketleme işlemleri bu konuda tecrübeli kişilerce özel malzemeler ile yapılmalıdır. Paketleme hizmeti eşyaların taşınma işlemleri sırasında zarar görmemesi için uygulanmaktadır.

Taşınma işlemlerinizi gerçekleştirecek olan firmanın Eşya Paketleme konusundaki tecrübesinden emin olmanız eşyalarınızın zarar görmemesi için en önemli detaydır.

Sigorta
Evden Eve Nakliyat Sigortası taşınması gerçekleştirilecek eşyalarınızın istemsiz olarak görebileceği zararın karşılanması için firmamız tarafından uygulanan bir hizmetti.
Nakliyat Sigortası hizmet öncesinde gerçekleştirilen Ekspertiz işlemi sonrasında firmamızın anlaşmalı olduğu sigorta acenteleri tarafından yapılmaktadır.
Depolama
Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık hizmeti sonrasında bazen ihtiyaç duyulan Eşya Depolama hizmetinde eşyalarınız özel depolarda koruma altına alınır.

Eşya Depolama için özel olarak tasarlanan bu alanlarda eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli önlemlerin her biri alınmıştır.