Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz bilgi@bursaevdenevecim.com

Telefon Numaramız 0542 614 16 19

Ekspertiz

Ana Sayfa » Ekspertiz

Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Nedir ?

Evden Eve Nakliyat Ekspertiz hizmeti, evden eve nakliyat, taşımacılık öncesinde taşınması gerçekleştirilecek olan eşyaların demontajı, ambalajlanması, paketlenmesi, depolaması, taşınması vb. gibi işlemlerin planlanması amacıyla uygulanan bir işlemdir.

Ekspertiz hizmeti evden eve nakliyat işlemlerinin en önemli detayları arasında yer almaktadır. Ekspertiz hizmeti almadan gerçekleştirilecek taşıma işlemleri sırasında olumsuzluklarla kaşılaşıbilmektedir. Programsız olarak yapılan taşınma işlemleri eşyalarınızın zarar görmesine sebep olabilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Ekspertiz hizmeti bu sektörde hizmet veren firmalar tarafından genellikle ÜCRETSİZ olarak sunulan bir hizmettir. Ekspertiz işlemi hizmet almadan önce yaptırmanız gereken önemli bir konudur.

SEZER Evden Eve Nakliyat firması olarak, evden eve taşımacılık hizmeti öncesinde müşterilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz expertiz hizmetini almak için firmamızı arayarak randevu almanız gerekmektedir. Firmamız müşteri hizmetleri personellerinin vermiş oldukları randevu saatinde Expertiz ekiplerimiz adresinize gelerek taşınması gerçekleştirilecek olan eşyalarınız için planlama yaparak taşınma işlemlerinin seyri hakkında sizi bilgilendirecektir.

Bursa’da Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Taşımacılık hizmeti öncesinde ihtiyacınız olan Ekspertiz hizmetini ÜCRETSİZ olarak sunan firmamızla görüşmeden taşınma işlemlerinizi gerçekleştirmemenizi tavsiye ederiz.

 • Adres Bilgileri

  Adres: SEZER (Evden Eve Nakliyat)
  Demirtaşpaşa 1. Atan Sok. No: 49/A Osmangazi / BURSA
  Soru ve Görüşleriniz için?

  bilgi@bursaevdenevecim.com

  Tel: +90 224 222 59 26
  Tel: +90 542 614 16 19
 • Copyright (©) 2021 - Destek - BurHOST