Bursa’da ve Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir ilçelerinde 25 Yılı Aşkın Bir Süredir Evden Eve Taşımacılık Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz. Bursa Sezer Evden Eve Nakliyat Olarak 25 Yıldır Hizmet Vermekte Olan Firmamız’ın Öncelikli Prensipleri Müşteri Memnunuyeti, Özveri, ve Titizliktir.

Her Geçen Gün Gelişmekte Olan Teknolijiyle Birlikte Bizde İşimiz Konusunda Kendimizi Her Geçen Gün Geliştirmekteyiz. Avrupa Şartlarına Uygun Kaliteli Hizmeti Vermek Ve Müşterilerimizin Hak ve Hukuklarına Saygı Duyarak Büyük Bir Keyifle Yapmış Olduğumuz İşimizde Araçlarımızı, Eşya Taşıma Asansörlerimizi Geşitirirken, Firmamız’da Görevli Olan Çalışma Arkadaşlarımızı ve Kendimizi Günümüzün Şartlarında En İyi Evden Eve Nakliyat Hizmetini Sunmak Eğitmekteyiz.

Yüksek Apartmanlarda Oturanlar İçin Taşınmak Deyim Yerindeyse Tam Bir İşkencedir. Yüksek Binalar İçin Tasarlanmış Olan Evden Eve Nakliyat Eşya Taşıma Asansörlerimiz Sayesinde Bu Sorununda Üstesinden Geliyoruz. Üstelik Asansörlerimizi Sizin Binalarınıza Değil; Kendi Özel Aparatlarımıza Monte Ederek Binanıza Ve Cam Balkonlarınıza Hiç Bir Zarar Gelmeden Eşyalarınızı Güvenli Ve Zarar Gelmeden Yeni Adresinize Yerleştiriyoruz.

Bursanın Her Bölgesinde Vermiş Olduğumuz Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat Hizmetini Alnımızın Akıyla Yapmış Olmanın Verdiği Güvenle ve Huzurla Rahatça

Diyoruz ki;

Eviniz Taşınırken İşleriniz Devam Etsin.

BURSA SEZER EVDEN EVE NAKLİYAT TAŞIMACILIK

Demirtaşpaşa Mahallesi 1. Atan Sokak No: 49/A 16230 Osmangazi / BURSA


Ofis: 0224 222 59 26
GSM: 0542 614 16 19
GSM: 0542 550 53 66

4 Comments

 1. Sefa Yanık dedi ki:

  Şimdiye kadar çalıştığım en verimli firmasını. İyi bir seçim yaptığımızı düşünüyorum. Her iki tarafından bu çalışmadan kazanarak çıktığı kanaatindeyim. Herşey için teşekkürler…

 2. Feraye dedi ki:

  Vermis olduklari sorunsuz hizmet icin tesekkurler.

 3. Ebrar dedi ki:

  Hizmetleri kaliteli ve fiyatları da uygun. Tavsiye edebileceğim bir ev taşıma firması

 4. Şeyda dedi ki:

  Vermiş olduğunuz hizmetten fazlasıyla memnun kaldık. Herşey için teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyeti güler yüzünüz ve hassasiyetiniz oldukça iyiydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir