MÜŞTERİ YORUMLARI
 • Mustafa - Eda ELİBOL
  Selam, Bursa Nilüfer ilçesi Üçevler mahallesinde bulunan dublex evimizi ev sahibimiz ile anlaşamadığımızdan dolayı altınşehir mahallesinde bulunan bir villaya taşımak zorunda kaldık. Taşınma işlemlerinin zorluklarını ve zahmetlerini bildiğimiz için kaliteli ve güvenilir bir firmayla çalışmak istedik. Yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda SEZER evden eve nakliyat firmasına ulaştık. İletişim numarasını aradığımızda görüştüğümüz firma sahibi Davut bey yapmış olduğu açıklamaları ve sıcak kanlı davranışıyla bzi ikna etti. Birlikte kararlaştırmış olduğumuz tarih ve saatte adresimize gelen Davut bey ve personeli eşyalarımızı zarar görmemesi adına ambalaj ve paketleme işlemlerini titizlikle gerçekleştirerek yeni adresimize götürmek üzre taşıma araçlarına yüklediler. Yeni evimize götürdükleri eşyalarımızı hiç bir zarar vermeden yerleştirdiler. Bursa SEZER Evden Eve Nakliyat firması ve personeline göstermiş oldukları hassasiyetten ötürü teşekkür ederiz.
  Mustafa - Eda ELİBOL
  Bursa / TÜRKİYE
 • Salih & Merve ARABACI
  Merhaba, Bursa Namazgah'ta bulunan Dubleks evimizi Özlüce Mahallesin'ne taşıtmak için hizmet almış olduğumuz SEZER Evden Eve Nakliyat firması, başta firma sahibi Davut SEZER olmak üzre, mobilyalarımızı, yatak odası, çocuk odası demontajını yaparak daha önce hiç bir firmada karşılaşmadığım şekilde ambalajlayarak paketlediler. Oturma grubumuzu özel ambalaj malzemeleriyle paketleyerek zarar görmemeleri için elinden geleni yaptılar. Mutfakta bulunan beyaz eşyalarımız buzdolabı, bulaşık makinası, ankastre, fırın ve banyoda bulunan çamaşır makinası ve çamaşır kurutma makinasını balon diye tabir edilen ambalaj malzemesiyle paketleyerek çizilme gibi etkenlere karşı gereken önlemleri aldılar. Evimizin dubleks olması sebebiyle firma bünyesinde bulunan yük taşıma asansörleriyle eşyalarımızı taşıma araçlarına titizlikle yüklediler. Eşyalarımızı Özlüce'de bulunan yeni evimize hiç bir zarar görmeden ulaştırarak yerleştirerek kurulum ve montajlarını gerçekleştiren SEZER Evden Eve Nakliyat firmasına ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz.
  Salih & Merve ARABACI
  TÜRKİYE / Bursa
 • Hüsrev - Nagihan ÖZTÜRK
  Banka çalışanı bir aile olarak tayinimiz çıkması sonucunda, Bursa'dan İstanbul Ataşehir ilçesine taşınmamız gerekti. Gerek çevremizdeki eş, dost, akraba gerekse internet üzerinde yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda Bursa'da evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren SEZER firmasının daima tavsiye edilen ev taşıma şirketi olduğunu fark ettik. Çevremizde yapmış olduğumuz fikir alışverişlerinde daima tavsiye edilen Bursa SEZER Evden Eve Nakliyat firmasıyla anlaştık. Taşınma öncesi gerçekleştirmiş oldukları expertiz hizmeti sonrasında firma ve bizim müsaitliğimize göre almış olduğumuz kararlar belirtilen saatte taşınma işlemleri için adresimize gelindi. Taşınma işlemi öncesinde eşyalarımızın demontaj işlemlerini gerçekleştirerek ambalajlama ve paketleme işlemlerini yaptılar. Ambalaj ve paketleme işlemlerinin ardından eşyalarımızı nakliye araçlarına yüklediler. Eşyalarımız hiç bir zarar görmeden İstanbul Ataşehir'deki yeni evimize götürülerek montaları gerçekleştirildi. SEZER firmasına sorunsuz taşıma işlemi için teşekkürler.
  Hüsrev - Nagihan ÖZTÜRK
  TÜRKİYE / Bursa
 • Hakan ÖZTÜRK
  Bursa evden eve nakliyat hizmeti sunmuş olduğumuz Duygu C. ve Erkan C. çifti almış oldukları hizmet konusunda bizi kırmayarak değerlendirmelerini bizimle paylaştılar. Memur bir aile olduklarını ve daha önce pek çok kez evden eve nakliyat hizmeti aldıklarını belirten C. ailesi bursa beşevler mahallesinden özlüce mahallesine gerçekleştirilen evden eve nakliyat hizmetinden memnun kaldıklarını ve firmamızdan almış oldukları hizmetin gayet kaliteli ve profesyonel olarak sunulduğunu dile getirdiler. Bursa evden eve nakliyat sektörünün oldukça geniş bir potansiye sahip olduğunu ve çok sayıda firmayla görüştüklerini belirten C. ailesi aldıkları hizmetin kaliteli ve uzman ekipler tarafından gerçekleştirildiğini söyledi. Bursa'nın en iyi evden eve nakliyat firması, şirketi sıralamasında bulunan firmamız için bursa ve çevresinde evden eve nakliyat hizmeti alacak kişi yada kişilerin Bursa SEZER Evden Eve Nakliyat Hizmetleri firmasıyla görüşmeden karar vermemesi konusunda tavsiyede bulundular. C. ailesine bu güzel değerlendirmeleri için teşekkür ederiz.
  Hakan ÖZTÜRK
  Bursa / TÜRKİYE
 • Ünal ARI
  Bursa'dan İstanbul Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti almak için yapmış olduğum araştırmalar sonucunda en fazla karşıma çıkan Bursa Evden Eve Nakliyat Şirketi olan SEZER taşımacılık, özellikle referans sayfasında bulunan resimlerde görüldüğü gibi eşyaların zarar görmemesi için ambalajlama ve paketleme hususunda ayrıca bir titizlik gösteriyorlar. Eşyaların zarar görmemesi için kullanmış oldukları malzeme ve verdikleri uğraş almış oldukları ücreti sonuna kadar hakettiklerinin en açık göstergesidir.
  Ünal ARI
  Bursa / TÜRKİYE
 • Selami YALÇIN
  Bursa'dan Ankara'ya tayinim çıktığı için taşınmam gerekti. SEZER evden eve nakliyat firması sahibi Davut bey'le yaptığımız görüşme sonrasında konuşmalarından tecrübeli olduğunu anladım. Anlaştıktan sonra taşınma işlemimi sorunsuz olarak gerçekleştirdiler. Vermiş olduğunuz hizmetin kalitesi ve uygun fiyatlarınız için teşekkürler. Sayenizde eşyalarımı zarar görmeden taşındı. Özellikle eşya paketleme, ambalajama konularında göstermiş oldukları titizlik işlerini severek yaptıklarının kanıtı olmakla birlikte, eşyaların taşınması esnasında çarpma, sürtme gibi olaylara karşı göstermiş oldukları hassasiyet tavsiye edilebilir olmalarının en önemli sebeplerinden.
  Selami YALÇIN
  Bursa / TÜRKİYE