Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz bilgi@bursaevdenevecim.com

Telefon Numaramız 0542 614 16 19

Bursa Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Ana Sayfa » Bursa Evden Eve Nakliyat » Bursa Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Bursa asansörlü nakliyat fiyatları, asansörlü evden eve taşımacılık, asansörlü ev taşıma fiyatları konularında bilgi alabileceğiniz bursa asansörlü nakliyat firmasıyız. Bursa’da asansörlü evden eve nakliyat sektöründe ilk asansörlü taşımacılık hizmetini ilk sunan firmalardanız. Asansörlü nakliyat hizmetini işinin ehli eğitimli ve profesyonel personelimizle eşyalarınıza ve evinizin hiç bir yerine zarar vermeden sigortalı olarak sunuyoruz.

Asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti yüksek binalarda ve yerleşim bölgelerinde kullanılan bir ev taşıma işlemidir. Asansörlü taşımacılık taşınması gerçekleştirilecek olan eşya vb malzemelerin daire, konut, işyeri gibi kullanım alanlarının balkon, cam gibi geniş çalışma imkanı sunan alanlardan çıkarılarak gerçekleştirilen bir işlemdir.

Bursa’da asansörlü ev taşıma hizmeti alabileceğiniz SEZER nakliyat asansörlü evden eve nakliyat işlemlerini planlı ve programlı olarak gerçekleştirmektedir. Taşınma işlemi öncesinde taşınması gerçekleştirilecek olan eşya ve malzemeleri uzman expertiz görevlileri tarafından analiz edilerek çalışma programı yapılmalıdır. Plansız ve kontrolsüz taşınma işlemlerinde istenmeyen kazalar ve aksaklıklar oluşabilmektedir. Bu sebeple bursa ve çevresinde asansörlü evden eve nakliyat hizmeti alacağınız firmanın profesyonel olduğundan emin olmalısınız. Şirketimiz bursa osmangazi, nilüfer, yıldırım ve diğer bölgelerde en kaliteli asansörlü evden eve taşımacılık hizmetini uygun fiyatlara alabileceğiniz firmadır.

 • Adres Bilgileri

  Adres: SEZER (Evden Eve Nakliyat)
  Demirtaşpaşa 1. Atan Sok. No: 49/A Osmangazi / BURSA
  Soru ve Görüşleriniz için?

  bilgi@bursaevdenevecim.com

  Tel: +90 224 222 59 26
  Tel: +90 542 614 16 19
 • Copyright (©) 2021 - Destek - BurHOST